0
Shopping Basket 0.000 تومان
در حال حاظر سبد خرید شما خالی است.

درباره ما

درباره ما

اتحادیه شرکت های تعاونی و روستایی شهرستان فلاورجان یکی از سازمان های مردم نهاد است، که با عضویت های تعاونی روستایی تشکیل می دهند و شرکت های تعاونی روستایی نیز از عضویت روستائیان و کشاورزان و عمدتاً ساکنین مناطق روستایی تشکیل شده است. البته با تغییر در تقسیم بندی جغرافیایی و توسعه ساختار شهری و روستایی و رشد جمعیت، بسیاری از روستاها به شهر تبدیل شده اند ولی معمولا فعالیت های کشاورزی و دامپروری خود را حفظ کرده اند.

شهرستان فلاورجان دارای— روستا می باشد که در این روستاها 11 شرکت تعاونی روستایی و یک شرکت تعاونی روستایی زمان به ثبت رسیده است، در مجموع تعداد—– نفر عضو این شرکت ها هستند و این شرکت ها نیز عضو اتحادیه شهرستان می باشد.

شهرستان فلاورجان به علت قرار گرفتن در حاشیه زاینده رود و دارا بودن زمین های حاصل خیز موقعیتی بی نظیر در استان اصفهان دارد به طوری که باغداری و کشاورزی با دامپروی عجین شده و —–% از مردم از این طریق امرار معاش می کنند.

قرارگرفتن شرکت ها در روستا ها و ارتباط مستیم با روستائیان سبب شده فعالیت اتحادیه و شرکت ها در راستای نیاز تولید کنندگان این بخش صورت پذیرد، به عنوان مثال غالب بودن سطح کاشت و تعدد محصولات باغی، ارائه خدمات گیاهی پزشکی و تامین موارد ریز مغزی را جزو ضروری ترین فعالیت ها قرار داده است.

1- تهیه و توزیع انواع کود های شیمیایی (ماکرو و میکرو)

تغذیه مناسب گیاهان و مخصوصاً محصولات زراعی نیازمند انواع کود های ماکرو و میکرو می باشد. اتحادیه فلاورجان در سطح وسیع و متناسب با نیاز کل شهرستان کود های شیمیایی از قبل اوره فسفات، نیترات و… را تهیه و از طریق شرکت های تعاونی روستایی در نزدیکترین محل در دسترس کشاورزان قرار می دهد به طوری که با کمترین هزینه حمل نقل و سایر هزینه های تبعی این امر صورت می گیرد.

2- تهیه توزیع انواع ریز معزی ها و میکرو المان ها

اتحادیه فلاورجان با بهره گیره از متخصصین باغبانی و نیاز باغداران و گلخانه داران منطقه، انواع ریز مغزی ها را تهیه و با حذف واسطه ها با کمترین قیمت در اختیار تولیدکنندگان قرار می دهد.

3- کلینیک گیاه پزشکی

با بکارگیری کارشناسان گیاهپزشکی در اتحادیه فلاورجان، ارائه مشاوره و تشخیص بیماری های باغی،زراعی و گلخانه ای به صورت رایگان انجام شده و سموم مورد نیاز تجویز میگردد.

4- فروشگاه سم

احداث فروشگاه سم زیر نظر متخصصین گیاه پزشکی و راهنمایی و مشاوره کشاورزان در استفاده از سموم و آموزش آنها گام دیگری است که اتحادیه فلاورجان در ارائه خدمت به کشاورزان بر می دارد که نتیجه آن جلوگیری از استفاده بی رویه سموم و آفت کش ها و داشتن تولیدات سالم تر است که این فروشگاه سبب می شود تولید کنندگان بخش کشاورزی از آزمون و خطا بپرهیزند و مصرف سموم را به حداقل برسانند.

5- تهیه و توزیع نیترات مایع و ارسال به سراسر کشور

یکی از مهمترین کارهای اتحادیه، بسته بندی و عرضه نیترات مایع به سراسر کشور است بدین صورت که تولیدات نیترات که از منابع پتروشیمی به دست می آید در فرایندی خاص و تحت سیستم تحریف شده و به بست ها و گالن های کوچک تبدیل شده و در اختیار کشاورزان قرار می گیرد، این کود ها جایگزین مناسبی برای انواع کود اوره است و نحوه استفاده از آن نیز بسیار راحت تر و مطمئن تر از کودهای گرانوله است در طی سال های گذشته جایگاه مناسبی در بین مصرف کنندگان پیدا کرده و آنهایی که مصرف آن را تجربه کرده اند تمایل بیشتری برای استفاده از آن نشان می دهند.

از دیگر مزایای استفاده از کود مایع حفظ ساختمان خاک و جلوگیری از شوری خاک می باشد که این موضوع برای صاحبان زمین های کشاورزی حائز اهمیت بالایی است.

6- توزیع کالاهای یارانه ای در سطح شهرستان

کالاهایی که دولت به صورت یارانه ای به بازار عرضه می کند با گستردگی در مناطق روستایی و شهری توسط اتحادیه و شرکت های زیر مجموعه توزیع میگردد.

همکاران ما

خانم فاطمه امیری

کارشناس و بازدید کننده

مزارع کشاورزی و گلخانه ها

خانم نگین محمدی

کارشناس و بازدید کننده

مزارع کشاورزی و گلخانه ها

خانم ندا رفیع زاده

کارشناس و بازدید کننده

مزارع کشاورزی و گلخانه ها

رضا یادگاری

پشتیبانی بازرگانی

عبّاس عبّاسی

کارشناس فروشگاه

نهاده های کشاورزی

نماد ها و تاییدیه های ما

زنبیل خرید